Autoryzowany partner


Nasze produkty

O nas

Miraccord to firma, która jest znana na rynku systemów zabezpieczeń już od ponad 10 lat. Podczas tego okresu zrealizowaliśmy szereg projektów, zyskując uznanie w oczach wielu firm, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia.

 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem kilku znanych i powszechnie cenionych producentów systemów zabezpieczeń. Przedmiotem naszej działalności jest przede wszystkim sprzedaż urządzeń służących do budowy systemów sygnalizacji pożaru, systemów nagłośnieniowych w tym również dźwiękowych systemów ostrzegawczych, systemów sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu i telewizji dozorowej.

 

W swoich działaniach dążymy cały czas do stałego podnoszenia efektywności i konkurencyjności. W naszej firmie pracuje grupa wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, mogących świadczyć wysoki poziom wsparcia na wszystkich etapach realizacji projektu. Począwszy od koncepcji i prezentacji rozwiązania poprzez wsparcie podczas etapu projektowania, aż do montażu i uruchomienia systemu. W związku z tym staramy się być jak najlepszym partnerem dla naszych klientów, zarówno korporacyjnych jak i indywidualnych. Za cel stawiamy sobie dostarczanie kompleksowych i profesjonalnych usług i rozwiązań, które przekładają się na sukces biznesowy i realizację indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi wspierając ich wiedzą i doświadczeniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów organizujemy ponadto szereg cyklicznych szkoleń mających na celu podnoszenie ich wiedzy i kompetencji.

 

Zapraszamy do współpracy

Miraccord s.c.